PRENOSI V SEZONI 2020/21


POVEZAVA NA VIDEOPOSNETKE TEKEM

1. SKL ZA MOŠKE - PRVI DEL

Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
1. 26.09.2020 18.00 ECE TRIGLAV : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
1. 26.09.2020 19.00 KRKA : GGD ŠENČUR Spletni prenos
1. 26.09.2020 19.00 HOPSI POLZELA : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
1. 26.09.2020 19.00 ROGAŠKA : ŠENTJUR Spletni prenos
1. 27.09.2020 20.00 KOPER PRIMORSKA : HELIOS SUNS Sportklub
2. 30.09.2020 20.00 GGD ŠENČUR : KOPER PRIMORSKA Spletni prenos
2. 30.09.2020 20.30 ECE TRIGLAV : KRKA Spletni prenos
2. 03.10.2020 19.00 HELIOS SUNS : HOPSI POLZELA Spletni prenos
2. 05.10.2020 19.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : ŠENTJUR Spletni prenos
2. 05.10.2020 20.00 ZLATOROG LAŠKO : ROGAŠKA Sportklub
3. 22.11.2020 12.00 KRKA: TERME OLIMIA PODČETRTEK Sportklub
3. 07.10.2020 20.00 KOPER PRIMORSKA : ECE TRIGLAV Spletni prenos
3. 10.10.2020 18.00 ROGAŠKA : HELIOS SUNS Sportklub
3. 10.10.2020 19.00 HOPSI POLZELA : GGD ŠENČUR Spletni prenos
3. 10.10.2020 19.00 ŠENTJUR : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
5. 14.10.2020 20.00 KOPER PRIMORSKA : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
4. 17.10.2020 19.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
4. 17.10.2020 19.00 HELIOS SUNS : ŠENTJUR Spletni prenos
4. 17.10.2020 19.00 GGD ŠENČUR : ROGAŠKA Spletni prenos
4. 28.12.2020 20.00 ECE TRIGLAV : HOPSI POLZELA Spletni prenos
4. 30.12.2020   KRKA : KOPER PRIMORSKA Odpovedano
5. 17.11.2020 19.00 ROGAŠKA : ECE TRIGLAV Spletni prenos
5. 24.10.2020 19.00 ŠENTJUR : GGD ŠENČUR Spletni prenos
5. 09.12.2020 18.00 ZLATOROG LAŠKO : HELIOS SUNS Sportklub
5. 31.10.2020 19.00 HOPSI POLZELA : KRKA Spletni prenos
6. 28.10.2020 18.00 KRKA : ROGAŠKA Sportklub
6. 28.10.2020 20.00 KOPER PRIMORSKA : HOPSI POLZELA Spletni prenos
6. 29.12.2020 18.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : HELIOS SUNS Spletni prenos
6. 31.10.2020 19.00 GGD ŠENČUR : ZLATOROG LAŠKO Sportklub
6. 14.11.2020 18.00 ECE TRIGLAV : ŠENTJUR Spletni prenos
7. 4.11.2020 19.00 ROGAŠKA : KOPER PRIMORSKA Spletni prenos
7. 4.11.2020 19.00 ŠENTJUR : KRKA Spletni prenos
7. 16.12.2020 19.00 HELIOS SUNS : GGD ŠENČUR Spletni prenos
7. 7.11.2020 16.30 ZLATOROG LAŠKO : ECE TRIGLAV Spletni prenos
7. 9.11.2020 20.00 HOPSI POLZELA : TERME OLIMIA PODČETRTEK Sportklub
8. 9.11.2020 18.00 KRKA : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
8. 11.11.2020 20.00 KOPER PRIMORSKA : ŠENTJUR Spletni prenos
8. 14.11.2020 19.00 HOPSI POLZELA : ROGAŠKA Spletni prenos
8. 16.11.2020 20.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : GGD ŠENČUR Sportklub
8. 22.12.2020 20.30 ECE TRIGLAV : HELIOS SUNS Spletni prenos
9. 04.01.2021   ZLATOROG LAŠKO : KOPER PRIMORSKA Odpovedano
9. 21.11.2020 18.00 ŠENTJUR : HOPSI POLZELA Spletni prenos
9. 12.12.2020 19.00 GGD ŠENČUR : ECE TRIGLAV Spletni prenos
9. 28.11.2020 18.00 ROGAŠKA : TERME OIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
9. 14.12.2020 19.00 HELIOS SUNS : KRKA Spletni prenos
10. 02.12.2020 19.00 GGD ŠENČUR : KRKA Spletni prenos
10. 03.12.2020 17.00 HELIOS SUNS : KOPER PRIMORSKA Sportklub
10. 23.12.2020 18.00 ZLATOROG LAŠKO : HOPSI POLZELA Spletni prenos
10. 05.12.2020 18.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : ECE TRIGLAV Spletni prenos
10. 23.12.2020 18.00 ŠENTJUR : ROGAŠKA Spletni prenos
11. 08.12.2020 18.00 KRKA : ECE TRIGLAV Spletni prenos
11. 09.12.2020 18.00 KOPER PRIMORSKA : GGD ŠENČUR Odpovedano
11. 12.12.2020 18.00 ŠENTJUR : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
11. 12.12.2020 19.00 ROGAŠKA : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
11. 12.12.2020 19.00 HOPSI POLZELA : HELIOS SUNS Spletni prenos
12. 16.12.2020 18.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : KRKA Spletni prenos
12. 12.01.2021   ECE TRIGLAV : KOPER PRIMORSKA Odpovedano
12. 19.12.2020 16.30 ZLATOROG LAŠKO : ŠENTJUR Spletni prenos
12. 19.12.2020 19.00 GGD ŠENČUR : HOPSI POLZELA Spletni prenos
12. 19.12.2020 20.30 HELIOS SUNS : ROGAŠKA Sportklub
13. 23.12.2020 20.00 KOPER PRIMORSKA : KRKA Odpovedano
13. 26.12.2020 16.30 ZLATOROG LAŠKO : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
13. 26.12.2020 18.00 ŠENTJUR : HELIOS SUNS Spletni prenos
13. 26.12.2020 19.00 HOPSI POLZELA : TRIGLAV Spletni prenos
13. 30.12.2020 16.30 ROGAŠKA : GGD ŠENČUR Sportklub
14. 09.01.2021 18.00 ECE TRIGLAV : ROGAŠKA Spletni prenos
14. 09.01.2021 19.00 HELIOS SUNS : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
14. 11.01.2021 18.00 KRKA : HOPSI POLZELA Spletni prenos
14. 11.01.2021 20.00 GGD ŠENČUR : ŠENTJUR Sportklub
15. 13.01.2021 18.00 ROGAŠKA : KRKA Sportklub
15. 15.01.2021 19.00 HELIOS SUNS : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
15. 16.01.2021 16.30 ZLATOROG LAŠKO : GGD ŠENČUR Spletni prenos
15. 16.01.2021 18.00 ŠENTJUR : ECE TRIGLAV Spletni prenos
16. 20.01.2021 18.00 KRKA : ŠENTJUR Sportklub
16. 23.01.2021 18.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : HOPSI POLZELA Spletni prenos
16. 23.01.2021   ECE TRIGLAV : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
16. 27.01.2021 19.00 GGD ŠENČUR : HELIOS SUNS Spletni prenos
 

1. SKL ZA MOŠKE - DRUGI DEL
Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
1.        
         

1. SKL ZA MOŠKE - KONČNICA
Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
         

POKAL SPAR
Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
četrtfinale        
         

1. SKL ZA ŽENSKE
Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
1. (drugi del) 06.01.2021 19.00 JEŽICA : TRIGLAV Sportklub

POKAL ČLANIC
Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
polfinale        


Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se