PRENOSI V SEZONI 2020/21

POVEZAVA NA VIDEOPOSNETKE VSEH TEKEM


LIGA NOVA KBM - KONČNICA

Datum Ura Kolo Tekma TV, spletni prenos
         
19.05.2021 20.30 POLFINALE - 3. TEKMA KRKA (2) : ROGAŠKA (3) Sportklub
17.05.2021 18.00 POLFINALE - 2. TEKMA HELIOS SUNS (4) : CEDEVITA OLIMPIJA (1) Sportklub
17.05.2021 20.30 POLFINALE - 2. TEKMA ROGAŠKA (3) : KRKA (2)  Sportklub
14.05.2021 18.00 POLFINALE - 1. TEKMA KRKA (2) : ROGAŠKA (3) Sportklub
14.05.2021 20.30 POLFINALE - 1. TEKMA CEDEVITA OLIMPIJA (1) : HELIOS SUNS (4) Sportklub
04.05.2021 19.00 ČETRTFINALE - 1. TEKMA CEDEVITA OLIMPIJA (1) : HOPSI POLZELA (8) Spletni prenos
04.05.2021 19.00 ČETRTFINALE - 1. TEKMA KRKA (2) : ŠENTJUR (7) Spletni prenos
04.05.2021 19.00 ČETRTFINALE - 1. TEKMA ROGAŠKA (3) : TERME OLIMIA PODČETRTEK (6) Spletni prenos
04.05.2021 19.00 ČETRTFINALE - 1. TEKMA HELIOS SUNS (4) : GGD ŠENČUR (5) Spletni prenos
06.05.2021 18.00 ČETRTFINALE - 2. TEKMA HOPSI POLZELA (8) : CEDEVITA OLIMPIJA (1) Spletni prenos
06.05.2021 18.00 ČETRTFINALE - 2. TEKMA ŠENTJUR (7) : KRKA (2) Spletni prenos
06.05.2021 18.30 ČETRTFINALE - 2. TEKMA TERME OLIMIA PODČETRTEK (6) : ROGAŠKA (3) Sportklub
06.05.2021 20.30 ČETRTFINALE - 2. TEKMA GGD ŠENČUR (5) : HELIOS SUNS (4) Sportklub
08.05.2021 19.00 *ČETRTFINALE - 3. TEKMA CEDEVITA OLIMPIJA (1) : HOPSI POLZELA (8) Spletni prenos
08.05.2021 19.00 *ČETRTFINALE - 3. TEKMA KRKA (2) : ŠENTJUR (7) Spletni prenos
08.05.2021 18.30 *ČETRTFINALE - 3. TEKMA ROGAŠKA (3) : TERME OLIMIA PODČETRTEK (6) Sportklub
08.05.2021 16.15 *ČETRTFINALE - 3. TEKMA HELIOS SUNS (4) : GGD ŠENČUR (5) Sportklub
* MOREBITNE TEKME

LIGA NOVA KBM - DRUGI DEL

Datum Ura Kolo Tekma TV, spletni prenos
01.05.2021 19.00 7. HELIOS SUNS : KRKA Spletni prenos
01.05.2021 19.00 7. TERME OLIMIA PODČETRTEK : GGD ŠENČUR Spletni prenos
30.04.2021 19.00 7. HOPSI POLZELA : ECE TRIGLAV Spletni prenos
29.04.2021 19.00 7. ROGAŠKA : CEDEVITA OLIMPIJA Spletni prenos
28.04.2021 19.00 6. TERME OLIMIA PODČETRTEK : HELIOS SUNS Spletni prenos
28.04.2021 18.30 7. ZLATOROG LAŠKO : ŠENTJUR Spletni prenos
26.04.2021 19.00 10. GGD ŠENČUR : HELIOS SUNS Spletni prenos
24.04.2021 19.00 10. ROGAŠKA : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
24.04.2021 18.00 10. CEDEVITA OLIMPIJA : KRKA Sportklub
24.04.2021 18.00 9. ŠENTJUR : HOPSI POLZELA Spletni prenos
24.04.2021 18.00 9. ZLATOROG LAŠKO : ECE TRIGLAV Spletni prenos
22.04.2021 19.00 9. TERME OLIMIA PODČETRTEK : CEDEVITA OLIMPIJA Spletni prenos
22.04.2021 18.00 9. KRKA : GGD ŠENČUR Spletni prenos
21.04.2021 20.30 9. HELIOS SUNS : ROGAŠKA Sportklub
21.04.2021 19.30 6. ŠENTJUR : TRIGLAV Spletni prenos
18.04.2021 18.00 8. KRKA : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
17.04.2021 20.00 8. ZLATOROG LAŠKO : HOPSI POLZELA Spletni prenos
17.04.2021 19.00 8. GGD ŠENČUR : ROGAŠKA Spletni prenos
17.04.2021 18.00 8. ECE TRIGLAV : ŠENTJUR Spletni prenos
16.04.2021 19.00 8. CEDEVITA OLIMPIJA : HELIOS SUNS Spletni prenos
 31.03.2021  19.00 5. HELIOS SUNS : GGD ŠENČUR Spletni prenos
30.03.2021 19.00 6. KRKA : ROGAŠKA Spletni prenos
27.03.2021 19.00 5. HOPSI POLZELA : ŠENTJUR Spletni prenos
27.03.2021 18.00 5. TERME OLIMIA PODČETRTEK : ROGAŠKA Spletni prenos
27.03.2021 18.00 5. ECE TRIGLAV : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
23.03.2021 20.30 5. KRKA : CEDEVITA OLIMPIJA Sportklub
21.03.2021 16.30 4. GGD ŠENČUR : KRKA Sportklub
20.03.2021 18.00 4. ECE TRIGLAV : HOPSI POLZELA Spletni prenos
20.03.2021 18.00 4. ŠENTJUR : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
20.03.2021 18.00 4. ROGAŠKA : HELIOS SUNS Spletni prenos
18.03.2021 19.00 6. GGD ŠENČUR : CEDEVITA OLIMPIJA Spletni prenos
16.03.2021 19.00 4. CEDEVITA OLIMPIJA : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
13.03.2021 19.00 3. HOPSI POLZELA : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
13.03.2021 18.00 3. ECE TRIGLAV : ŠENTJUR Spletni prenos
13.03.2021 18.00 3. ROGAŠKA : GGD ŠENČUR Spletni prenos
11.03.2021 18.00 3. TERME OLIMIA PODČETRTEK : KRKA Spletni prenos
11.03.2021 18.00 3. HELIOS SUNS : CEDEVITA OLIMPIJA Sportklub
25.02.2021 19.00 1. CEDEVITA OLIMPIJA : GGD ŠENČUR Spletni prenos
26.02.2021 17.30 1. HELIOS SUNS : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
27.02.2021 18.00 1. ŠENTJUR : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
27.02.2021 19.00 1. HOPSI POLZELA : ECE TRIGLAV Spletni prenos
09.03.2021 18.00 1. ROGAŠKA : KRKA Spletni prenos
03.03.2021 18.00 2. ZLATOROG LAŠKO : ECE TRIGLAV Spletni prenos
04.03.2021 19.00 2. CEDEVITA OLIMPIJA : ROGAŠKA Spletni prenos
06.03.2021 18.00 2. ŠENTJUR : HOPSI POLZELA Spletni prenos
06.03.2021 19.00 2. GGD ŠENČUR : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
17.03.2021 18.00 2. KRKA : HELIOS SUNS Sportklub
 

 

1. SKL ZA MOŠKE - PRVI DEL

Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
1. 26.09.2020 18.00 ECE TRIGLAV : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
1. 26.09.2020 19.00 KRKA : GGD ŠENČUR Spletni prenos
1. 26.09.2020 19.00 HOPSI POLZELA : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
1. 26.09.2020 19.00 ROGAŠKA : ŠENTJUR Spletni prenos
1. 27.09.2020 20.00 KOPER PRIMORSKA : HELIOS SUNS Sportklub
2. 30.09.2020 20.00 GGD ŠENČUR : KOPER PRIMORSKA Spletni prenos
2. 30.09.2020 20.30 ECE TRIGLAV : KRKA Spletni prenos
2. 03.10.2020 19.00 HELIOS SUNS : HOPSI POLZELA Spletni prenos
2. 05.10.2020 19.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : ŠENTJUR Spletni prenos
2. 05.10.2020 20.00 ZLATOROG LAŠKO : ROGAŠKA Sportklub
3. 22.11.2020 12.00 KRKA: TERME OLIMIA PODČETRTEK Sportklub
3. 07.10.2020 20.00 KOPER PRIMORSKA : ECE TRIGLAV Spletni prenos
3. 10.10.2020 18.00 ROGAŠKA : HELIOS SUNS Sportklub
3. 10.10.2020 19.00 HOPSI POLZELA : GGD ŠENČUR Spletni prenos
3. 10.10.2020 19.00 ŠENTJUR : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
5. 14.10.2020 20.00 KOPER PRIMORSKA : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
4. 17.10.2020 19.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
4. 17.10.2020 19.00 HELIOS SUNS : ŠENTJUR Spletni prenos
4. 17.10.2020 19.00 GGD ŠENČUR : ROGAŠKA Spletni prenos
4. 28.12.2020 20.00 ECE TRIGLAV : HOPSI POLZELA Spletni prenos
4. 30.12.2020   KRKA : KOPER PRIMORSKA Odpovedano
5. 17.11.2020 19.00 ROGAŠKA : ECE TRIGLAV Spletni prenos
5. 24.10.2020 19.00 ŠENTJUR : GGD ŠENČUR Spletni prenos
5. 09.12.2020 18.00 ZLATOROG LAŠKO : HELIOS SUNS Sportklub
5. 31.10.2020 19.00 HOPSI POLZELA : KRKA Spletni prenos
6. 28.10.2020 18.00 KRKA : ROGAŠKA Sportklub
6. 28.10.2020 20.00 KOPER PRIMORSKA : HOPSI POLZELA Spletni prenos
6. 29.12.2020 18.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : HELIOS SUNS Spletni prenos
6. 31.10.2020 19.00 GGD ŠENČUR : ZLATOROG LAŠKO Sportklub
6. 14.11.2020 18.00 ECE TRIGLAV : ŠENTJUR Spletni prenos
7. 4.11.2020 19.00 ROGAŠKA : KOPER PRIMORSKA Spletni prenos
7. 4.11.2020 19.00 ŠENTJUR : KRKA Spletni prenos
7. 16.12.2020 19.00 HELIOS SUNS : GGD ŠENČUR Spletni prenos
7. 7.11.2020 16.30 ZLATOROG LAŠKO : ECE TRIGLAV Spletni prenos
7. 9.11.2020 20.00 HOPSI POLZELA : TERME OLIMIA PODČETRTEK Sportklub
8. 9.11.2020 18.00 KRKA : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
8. 11.11.2020 20.00 KOPER PRIMORSKA : ŠENTJUR Spletni prenos
8. 14.11.2020 19.00 HOPSI POLZELA : ROGAŠKA Spletni prenos
8. 16.11.2020 20.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : GGD ŠENČUR Sportklub
8. 22.12.2020 20.30 ECE TRIGLAV : HELIOS SUNS Spletni prenos
9. 04.01.2021   ZLATOROG LAŠKO : KOPER PRIMORSKA Odpovedano
9. 21.11.2020 18.00 ŠENTJUR : HOPSI POLZELA Spletni prenos
9. 12.12.2020 19.00 GGD ŠENČUR : ECE TRIGLAV Spletni prenos
9. 28.11.2020 18.00 ROGAŠKA : TERME OIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
9. 14.12.2020 19.00 HELIOS SUNS : KRKA Spletni prenos
10. 02.12.2020 19.00 GGD ŠENČUR : KRKA Spletni prenos
10. 03.12.2020 17.00 HELIOS SUNS : KOPER PRIMORSKA Sportklub
10. 23.12.2020 18.00 ZLATOROG LAŠKO : HOPSI POLZELA Spletni prenos
10. 05.12.2020 18.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : ECE TRIGLAV Spletni prenos
10. 23.12.2020 18.00 ŠENTJUR : ROGAČKA Spletni prenos
11. 08.12.2020 18.00 KRKA : ECE TRIGLAV Spletni prenos
11. 09.12.2020 18.00 KOPER PRIMORSKA : GGD ŠENČUR Odpovedano
11. 12.12.2020 18.00 ŠENTJUR : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
11. 12.12.2020 19.00 ROGAŠKA : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
11. 12.12.2020 19.00 HOPSI POLZELA : HELIOS SUNS Spletni prenos
12. 16.12.2020 18.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : KRKA Spletni prenos
12. 12.01.2021   ECE TRIGLAV : KOPER PRIMORSKA Odpovedano
12. 19.12.2020 16.30 ZLATOROG LAŠKO : ŠENTJUR Spletni prenos
12. 19.12.2020 19.00 GGD ŠENČUR : HOPSI POLZELA Spletni prenos
12. 19.12.2020 20.30 HELIOS SUNS : ROGAŠKA Sportklub
13. 23.12.2020 20.00 KOPER PRIMORSKA : KRKA Odpovedano
13. 26.12.2020 16.30 ZLATOROG LAŠKO : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
13. 26.12.2020 18.00 ŠENTJUR : HELIOS SUNS Spletni prenos
13. 26.12.2020 19.00 HOPSI POLZELA : TRIGLAV Spletni prenos
13. 30.12.2020 16.30 ROGAŠKA : GGD ŠENČUR Sportklub
14. 09.01.2021 18.00 ECE TRIGLAV : ROGAŠKA Spletni prenos
14. 09.01.2021 19.00 HELIOS SUNS : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
14. 11.01.2021 18.00 KRKA : HOPSI POLZELA Spletni prenos
14. 11.01.2021 20.00 GGD ŠENČUR : ŠENTJUR Sportklub
15. 13.01.2021 18.00 ROGAŠKA : KRKA Sportklub
15. 15.01.2021 19.00 HELIOS SUNS : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
15. 16.01.2021 16.30 ZLATOROG LAŠKO : GGD ŠENČUR Spletni prenos
15. 16.01.2021 18.00 ŠENTJUR : ECE TRIGLAV Spletni prenos
16. 26.01.2021 16.00 KRKA : ŠENTJUR Sportklub
16. 23.01.2021 18.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : HOPSI POLZELA Spletni prenos
16. 23.01.2021 19.00 ECE TRIGLAV : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
16. 27.01.2021 19.00 GGD ŠENČUR : HELIOS SUNS Spletni prenos
17. 27.01.2021 18.00 ZLATOROG LAŠKO : KRKA Spletni prenos
17. 27.01.2021 18.00 ROGAŠKA : HOPSI POLZELA Sportklub
17. 30.01.2021 19.00 GGD ŠENČUR : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
17. 30.01.2021 19.00 HELIOS SUNS : ECE TRIGLAV Spletni prenos
18. 03.02.2021 18.00 KRKA : HELIOS SUNS Spletni prenos
18. 06.02.2021 19.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : ROGAŠKA Spletni prenos
18. 06.02.2021 19.00 HOPSI POLZELA : ŠENTJUR Spletni prenos
18. 06.02.2021 19.00 ECE TRIGLAV : GGD ŠENČUR Spletni prenos
 

POKAL SPAR

Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
Finale 23.05.2021 20.30 ZMAGOVALEC ŠENTJUR/ROGAŠKA : ZMAGOVALEC KRKA/CEDEVITA OLIMPIJA Sportklub
Polfinale 22.05.2021 20.30 KRKA : CEDEVITA OLIMPIJA Sportklub
Polfinale 22.05.2021 18.00 ŠENTJUR : ROGAŠKA Sportklub
Četrtfinale 11.05.2021 19.30 CEDEVITA OLIMPIJA : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
Četrtfinale 11.05.2021 19.00 KRKA : GGD ŠENČUR Spletni prenos
Četrtfinale 11.05.2021 19.00 ROGAŠKA : HOPSI POLZELA Spletni prenos
Četrtfinale 11.05.2021 19.00 HELIOS SUNS : ŠENTJUR Spletni prenos


1. SKL ZA ŽENSKE

Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
1. (drugi del) 06.01.2021 19.00 JEŽICA : TRIGLAV Sportklub
6. (drugi del) 13.02.2021 20.30 JEŽICA : GROSUPLJE Sportklub
8. (drugi del) 22.02.2021 20.00 TRIGLAV : JEŽICA Sportklub
FINALE - 1. tekma 30.04.2021 18.00 CINKARNA CELJE : TRIGLAV Sportklub
FINALE - 2. tekma 02.05.2021 13.00 TRIGLAV : CINKARNA CELJE Sportklub
FINALE - 3. tekma 04.05.2021 18.30 CINKARNA CELJE : TRIGLAV Sportklub


POKAL ČLANIC

Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
Polfinale 24.04.2021 12.00 GROSUPLJE : TRIGLAV Sportklub
Polfinale 24.04.2021 14.15 CINKARNA CELJE : JEŽICA Sportklub
Finale 25.04.2021 16.00 CINKARNA CELJE : TRIGLAV Sportklub

ARHIV SEZONE 2019/2020
 


Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se